Aktualności

Lodowy labirynt / lodowy zamek w Zakopanem

01.02.2017

We wtorek po doskonaleniu naszych umiejętności narciarskich udaliśmy się pod Wielką Krokiew do lodowego labiryntu! Kto pierwszy znajdzie drogę do wyjścia? To wcale nie było takie łatwe!

PS. Jedzenie pyszne, pełno śniegu, w domu ciepło:)

Więcej informacji na naszym facebook’u.

‹‹ Powrót
Odwiedź również: Niepubliczne Przedszkole Inna Bajka Sala Zabaw Ale Bajka
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na stosowanie przez nas plików cookies - pliki cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.