Aktualności

Pasowanie na ucznia Szkoły Kolumba

19.10.2016

Wczoraj odbyło się wydarzenie z dawna oczekiwane – pasowanie na pełnoprawnego ucznia Szkoły Kolumba. Choć przed występem uczniom towarzyszyła niewielka trema, znakomicie zaprezentowali swoje talenty muzyczne i recytatorskie. Występ otworzyli uczniowie klasy 1 i 2, którzy powitali kolegów i koleżanki w naszej bajce, a potem ustąpili pola nowym uczniom. Po części artystycznej nastąpił punkt kulminacyjny wieczoru – uroczyste pasowanie. Zobaczcie sami naszą fotorelację!

Więcej informacji na naszym facebook’u.

‹‹ Powrót
Odwiedź również: Niepubliczne Przedszkole Inna Bajka Sala Zabaw Ale Bajka
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na stosowanie przez nas plików cookies - pliki cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.