Aktualności

Uroczyste pasowanie na ucznia

16.10.2015

Poniedziałek był niezwykle ważnym dniem w naszej szkole. Po raz pierwszy odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia!

Jako, że patronem jest Krzysztof Kolumb, a 12 października przypada rocznica odkrycia Ameryki, to nie mogło być mowy o innej dacie, ani o innej tematyce.

Nasi uczniowie zaprezentowali krótkie przedstawienie opowiadające jak to było z wyprawą w nieznane, a następnie dali popis swoich muzyczno-tanecznych talentów, aż wreszcie nadszedł moment kulminacyjny – pasowanie.

Zobaczcie sami!

 

Obszerna fotorelacja na naszej stronie na Facebooku – zapraszamy!

‹‹ Powrót
Odwiedź również: Niepubliczne Przedszkole Inna Bajka Sala Zabaw Ale Bajka
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na stosowanie przez nas plików cookies - pliki cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.