Aktualności

Zaproszenie na rozpoczęcie roku szkolnego

24.08.2015

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić Państwa na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 w naszej nowej szkole. Uroczystość odbędzie się 1 września 2015 roku o godzinie 11.00.

Zapraszamy wszystkich serdecznie, Nauczyciele NSP1 im. Krzysztofa Kolumba

 

‹‹ Powrót
Odwiedź również: Niepubliczne Przedszkole Inna Bajka Sala Zabaw Ale Bajka
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na stosowanie przez nas plików cookies - pliki cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.