Aktualności

Zdobywanie wiedzy na temat powstawania bajek i książek

13.03.2017

W ubiegłym tygodniu klasa 0 uczyła się na temat bajek i książek, sposobu ich powstawania itp. Na zakończenie stworzyli własną bajkę- od podstaw. Mieli za zadanie wymyśleć bohatera i jego przygody, następnie do każdej sceny rysowali ilustracje dzięki czemu powstała książka. Dziś w formie prezentacji dumnie przedstawiliśmy młodszym kolegom z przedszkola „Przygody Rycerza Rafała” oraz nasze umiejętności czytelnicze zachęcamy również do lektury naszej bajki, która dostępna jest na tablicy przed naszą salą

 

Więcej informacji na naszym facebook’u.

‹‹ Powrót
Odwiedź również: Niepubliczne Przedszkole Inna Bajka Sala Zabaw Ale Bajka
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na stosowanie przez nas plików cookies - pliki cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.