Nasza oferta

Filary szkoły

Czesne

Koszty, które ponoszą opiekunowie uzależnione są od kilku czynników:

• Dzieci kontynuujące naukę w szkole, a będące wychowankami przedszkola Inna Bajka mają obniżone czesne na cały okres nauki o 5 proc.
  • W przypadku, gdy do szkoły uczęszcza rodzeństwo ucznia, ulga w czesnym wynosi odpowiednio: za drugie dziecko 10%, a za każde kolejne 15% liczone od pełnej wartości czesnego.
  • W przypadku, w którym dziecko uczęszczające do Szkoły posiada rodzeństwo w przedszkolu „Inna Bajka”, na przedszkolne rodzeństwo przysługuje rodzicom/prawnym opiekunom zniżka określona w Regulaminie Opłat Europejskiego Przedszkola Niepublicznego „Inna Bajka”.
  • Czesne w szkole wynosi 1180 zł/mc płatne przez 10 miesięcy nauki. Lipiec i sierpień to miesiące bez opłat.
  • Wpisowe do szkoły jest jednorazowe na początku nauki i wynosi wysokość jednego czesnego, czyli 1180 złotych.
  • Posiłki rozliczane są osobno w zależności od obecności ucznia i wynoszą ok. 12 zł za dzień nauki. Na obiad składają się zupa i II danie.
  • Mundurki koszulka i sweterek kupują rodzice na początku nauki ucznia.
  • Rodzice ponoszą również koszty wyjazdów na zieloną i białą szkołę oraz wycieczki jednodniowe, które wiążą się z większymi kosztami (np. wyjazd do teatru, kiedy to trzeba opłacić koszt dojazdu do Warszawy oraz biletu dla ucznia).
  • Odpłatne są też zajęcia popołudniowe, dodatkowe (nie będące zajęciami projektowymi).

Co w czesnym?

W czesnym zawierają się:

• zajęcia dydaktyczne w klasach 0-6,
  • rozszerzony program zajęć z kształcenia zintegrowanego, matematyki, historii, przyrody, muzyki i informatyki,
  • dodatkowe zajęcia z filozofii,
  • 6 godzin języka angielskiego w klasie „0” (4 godziny języka angielskiego + 2 godzinny projekt angielski),
  • 7 godzin języka angielskiego w klasach 1-6 (5 godzin języka angielskiego + 2 godziny projekt angielski),
  • 3 projekty edukacyjne (angilski, naukowy i kulturowy),
  • lekcje wychowania fizycznego na basenie oraz nauka jazdy na nartach w czasie białych szkół,
  • opieka nad uczniami od godziny 7.30 do 18.00.