Nasza oferta

Filary szkoły

Czesne

Koszty, które ponoszą opiekunowie uzależnione są od kilku czynników:

• Dzieci kontynuujące naukę w szkole, a będące wychowankami przedszkola Inna Bajka mają obniżone czesne na cały okres nauki o 5 proc.
  • W przypadku, gdy do szkoły uczęszcza rodzeństwo ucznia, ulga w czesnym wynosi odpowiednio: za drugie dziecko 10%, a za każde kolejne 15% liczone od pełnej wartości czesnego.
  • W przypadku, w którym dziecko uczęszczające do Szkoły posiada rodzeństwo w przedszkolu „Inna Bajka”, na przedszkolne rodzeństwo przysługuje rodzicom/prawnym opiekunom zniżka określona w Regulaminie Opłat Europejskiego Przedszkola Niepublicznego „Inna Bajka”.
  • Czesne w szkole wynosi 1180 zł/mc płatne przez 10 miesięcy nauki. Lipiec i sierpień to miesiące bez opłat.
  • Wpisowe do szkoły jest jednorazowe na początku nauki i wynosi wysokość jednego czesnego, czyli 1180 złotych.
  • Posiłki rozliczane są osobno w zależności od obecności ucznia i wynoszą ok. 12 zł za dzień nauki. Na obiad składają się zupa i II danie.
  • Mundurki koszulka i sweterek kupują rodzice na początku nauki ucznia.
  • Rodzice ponoszą również koszty wyjazdów na zieloną i białą szkołę oraz wycieczki jednodniowe, które wiążą się z większymi kosztami (np. wyjazd do teatru, kiedy to trzeba opłacić koszt dojazdu do Warszawy oraz biletu dla ucznia).
  • Odpłatne są też zajęcia popołudniowe, dodatkowe (nie będące zajęciami projektowymi).

Co w czesnym?

W czesnym zawierają się:

• zajęcia dydaktyczne w klasach 1-8,
  • nauka w klasach kilkunastoosobowych,
  • rozszerzony program zajęć z edukacji wczesnoszkolnej, matematyki, historii, przyrody, muzyki i informatyki,
  • dodatkowe zajęcia z filozofii,
  • 7 godzin języka angielskiego tygodniowo (5 godzin języka angielskiego już od 1 klasy i dodatkowe 2 godziny zajęć z języka angielskiego w ramach realizowanych projektów międzynarodowych i kół zainteresowań),
  • 3 godziny języka hiszpańskiego od IV klasy,
  • projekty edukacyjne, koła zainteresowań, zajęcia rozwijające kreatywność,
  • lekcje wychowania fizycznego na basenie,
  • zajęcia szachowe w klasach III-IV,
  • opieka nad uczniami od godziny 7.30 do 18.00.

Czym dysponujemy?

Nasza Szkoła oprócz nowoczesnego wystroju, sal edukacyjnych w najwyższym standardzie i profesjonalnego zaplecze dysponuje:

• Nowoczesną halą sportową,
  • Nowoczesną pracownią chemiczno-fizyczną,
  • Własną kuchnią i stołówką,
  • Salą do edukacji swobodnej.