Aktualności

Poznajemy kulturę naszego kraju oraz krajów anglo- i hiszpańskojęzycznych

07.04.2023

Poznajemy kulturę naszego kraju oraz krajów anglo- i hiszpańskojęzycznych, współpracujemy z Fundacją Euroweek, dzięki czemu zapraszamy zagranicznych gości do szkoły oraz co roku wyjeżdżamy na kilkudniowe warsztaty językowe.

‹‹ Powrót
Odwiedź również: Niepubliczne Przedszkole Inna Bajka Sala Zabaw Ale Bajka
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na stosowanie przez nas plików cookies - pliki cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.