Aktualności

Wycieczki w roku 2019-2020

11.03.2020

Rok szkolny 2019/20 jest bardzo bogaty w wycieczki- teatry, zwiedzanie najbliższej okolicy w ramach projektu międzynarodowego „Let’s get to know our European cities”,muzea-wszystko po to aby urozmaicić codzienność naszych uczniów ale także zapewnić im wszechstronny rozwój.

‹‹ Powrót
Odwiedź również: Niepubliczne Przedszkole Inna Bajka Sala Zabaw Ale Bajka
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na stosowanie przez nas plików cookies - pliki cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.