Aktualności

Zakończenie Biała Szkoła

07.02.2017

Narciarstwo to dyscyplina sportu, która wymaga od nas dobrej techniki. Praca nad nią i szlifowanie jej trwa latami. Znacznie łatwiej nam ją przyswoić jeśli jesteśmy ogólnie sprawni fizycznie, wysportowani i wytrenowani. Nie mniej jednak podstawowe umiejętności narciarskie wytrenować musimy do perfekcji. Aby to osiągnąć trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Kolejny rok ćwiczeń naszych kolumbowiczów mamy za sobą- i efekty pracy widać!!!!!
Kochani byliście wspaniali:-)))))))
Gratulacje dla wszystkich!

Więcej informacji na naszym facebook’u.

‹‹ Powrót
Odwiedź również: Niepubliczne Przedszkole Inna Bajka Sala Zabaw Ale Bajka
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na stosowanie przez nas plików cookies - pliki cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.