Aktualności

Wigilia w Szkole Kolumba

23.12.2016

Czwartek był dniem wyjątkowym, przepełnionym przyjemnościami, przysmakami i zabawą. W świetnych nastrojach udajemy się na zasłużony, świąteczny odpoczynek i już nie możemy się doczekać powrotu w Nowym Roku =)

Więcej informacji na naszym facebook’u.

‹‹ Powrót
Odwiedź również: Niepubliczne Przedszkole Inna Bajka Sala Zabaw Ale Bajka
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na stosowanie przez nas plików cookies - pliki cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.