Wycieczka do Żelazowej Woli i Sochaczewa

20.09.2016

Dziś odbyła się nasza pierwsza w tym roku szkolnym wycieczka. Pojechaliśmy do Żelazowej Woli zwiedzić dworek Fryderyka Chopina, przespacerować się po parku i oczywiście odbyć warsztaty „Krokiem poloneza”. Po krótkiej regeneracyjnej przerwie (kolejnej:) pojechaliśmy do Sochaczewa do ruin zamku Książąt Mazowieckich, gdzie uczniowie odkrywali swe talenty malarskie. Na koniec odśpiewaliśmy gromkie „Sto Lat” naszej koleżance Marysi. Wszystkiego Najlepszego, Marysiu! Szczegóły i fotorelacja do podejrzenia na zdjęciach:)

Więcej informacji na naszym facebook’u.